Kariera

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Technik automatyk
( Kłobuczyno )

Zakres obowiązków:

• Analiza oraz modyfikacja programów sterowników PLC
• Programowanie paneli operatorskich HMI
• Parametryzacja czujników i rządzeń
• Udział w projektach wdrożeniowych, usprawniających
• Czytanie i interpretowanie rysunków technicznych, schematów elektrycznych w celu
wykrywania awarii i usterek

Czego wymagamy:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość sterowników PLC (S7) – diagnostyka oraz programowanie
• Doświadczenie w programowaniu robotów przemysłowych będzie dodatkowym atutem
• Wiedza z zakresu elementów automatyki tj. czujników, paneli operatorskich HMI itp.
• Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych.
• Doświadczenie w pracy z systemami wizyjnymi ( będzie dodatkowym atutem )
• Umiejętność pracy w zespole.

Co oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Udział w szkoleniach zawodowych
• Ciekawą, pełną wyzwań pracę z dostępem do najnowszych technologii produkcyjnych
• Realne możliwości realizacji własnych pomysłów
• Przyjazną atmosferę w środowisku pracy

Konsultant działu obsługi klienta

  • wykształcenia minimum średniego
  • dobrej znajomości komputera (pakiet MS Office)
  • umiejętności obsługi urządzeń biurowych
  • dobrej organizacji pracy, dokładności, rzetelności
  • wysokiej kultury osobistej
  • łatwości w poruszaniu się po internecie
  • umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych

  • Praca w siedzibie firmy w Gdyni w godzinach 8-16
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Udział w ciekawych projektach z branży robotyzacji i automatyki
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres kontakt@robotpol.pl
Po zakończeniu rekrutacji skontaktujemy się z wybranymi osobami
W CV prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10
maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z
Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w
sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Pobieranie danych...