dane kontaktowe
YASKAWA HQ
Yaskawa

Firma Yaskawa to globalny producent i dostawca nowoczesnych technologii z dziedziny automatyki, elektroniki i robotyzacji.

Firma została założona w 1915r. w Japonii przez Keiichiro Yasukawa. Posiada obecnie oddziały w 29 krajach na całym świecie, ponad 100 partnerów i zatrudnia łącznie ponad 15000 pracowników. Wg Derwent Top 100 Global Innovators firma Yaskawa jest w gronie 100 najbardziej innowacyjnych firm na świecie.

Nowoczesne rozwiązania firmy Yaskawa są cenione za najwyższą jakość i kulturę pracy, wyjątkową efektywność działania oraz wysoką niezawodność. Firma zapewnia także serwis i odpowiednie wsparcie klienta na każdym etapie produkcji. Roboty i rozwiązania firmy Yaskawa od wielu lat z powodzeniem wykorzystywane są w wielu branżach takich jak motoryzacja, budownictwo, przemysł rolniczy, spożywczy, energetyczny, papierniczy, chemiczny i innych.

Robot YASKAWA MOTOMAN
Roboty Yaskawa
Yaskawa jako jeden z największych producentów robotów przemysłowych na świecie ma na koncie ponad 400 000 zainstalowanych robotów. Poza aplikacjiami przeznaczonymi do konkretnych zastosowań, jak roboty do spawania, paletyzowania, malowania i obsługi, w swoim asortymencie posiada wysokiej jakości gotowe automatyczne systemy spawania, a także roboty do zastosowań w laboratoriach i pomieszczeniach o ściśle kontrolowanych parametrach czystości. Aktualnie europejskie centrum firmy Yaskawa znajduje się w Eschborn w Niemczech i oferujemy rozwiązania z dziedziny mechatroniki i robotyki dla firm w całej Europie oraz dużej części Azji i Afryki. Europejskie fabryki są w stanie sprostać wymagającym oczekiwaniom rynkowym klientów z różnych części świata.
Yaskawa w liczbach

Zobacz produkty oferowane przez firmę YASKAWA

Kontakt

Szybki kontakt telefoniczny:
+48 600 570 730
INFOLINIA OGÓLNOPOLSKA
801 084 083
pn.-pt. 8.00 - 16.00
e-mail: kontakt@robotpol.pl
zadzwoń Zadzwoń do nas
Fundusze Europejskie